Ruční svítilna WG3 - Classic 1 (Černá)

Kód: 10549

Detailní popis produktu

Ruční svítilna WG3 Clasic od společnosti Winner Group byla vyrobená s ohledem na taktické použití. Se svým světlem LED CREE XHP50 hravě najde uplatnění k používání jak doma, tak i při výletech, na cestách, při kempování, rybaření a pobytu v přírodě. Vlastnosti svítilny jsou přizpůsobené nejnáročnějším uživatelům. Se svítivosti 2000 lumenů dokonale poslouží v extrémních podmínkách při práci i naším záchranným a ochranným složkám. S tak dobrým světelným paprskem a plynulým nastavením ZOOM je svítilna ideální do extrémních podmínek, kde je požadovaný vysoký světelný výkon.
Funkce Zoom - plynulé nastavení ohniskové vzdálenosti dopadu světla dává možnost nastavení od úzkého, silného paprsku světla s velkým dosahem až po široké pole, které osvětlí velkou plochu. Díky těmto vlastnostem je svítilna ideální pro jakýkoli terén.
Svítilna je opatřená textilním poutkem pro pohodlnější nošení a zavěšení například na zápěstí. Vroubkovaný povrh svítilny zajistí dokonalé držení a zamezí vyklouznutí z ruky.
K napájení svítilny jsou zapotřebí 9 x AA baterie.
Vyvarujte se svícení do očí. Svítilna není hračka a nepatří do rukou dětem. Dodržujte bezpečnostní předpisy pro silný zdroj světla a dodržujte také bezpečnost práce a manipulace se svítilnou.

Specifikace:
LED CREE XHP50
Svítivost: 2000 lumenů
Voděodolnost: IPX4
Funkce svícení: 3 úrovně světla (silné, střední, slabé), blikání, SOS.
Funkce ZOOM: světlo je výsuvné
Materiál: slitina hliníku
Napětí: 13,5VEAN: 8591194111679

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: