Bezdrátová myš Sea Mouse WG5 (Černá)

Kód: 11507

Detailní popis produktu

Bezdrátová myš s pokročilými funkcemi

Usnadněte si práci a zvyšte svou produktivitu s naší bezdrátovou myší, která nabízí špičkový výkon a pohodlí. S pokročilými funkcemi a ergonomickým designem bude tato myš nezbytným společníkem pro vaše každodenní úkoly.

Hlavní funkce:

  • Bezdrátová svoboda: Osvoboďte se od omezujících kabelů a získejte plnou svobodu pohybu díky bezdrátové technologii připojením skrze dodávaný 2,4G přijímač s USB konektorem nebo Bluetooth. Díky tomuto můžete být připojeni ke dvou zařízením najednou.
  • Vysoký výkon: Přesný optický senzor a vysoká citlivost zajišťují plynulý pohyb a přesné ovládání kurzoru.
  • Dlouhá výdrž baterie: S úsporným designem baterie poskytuje dlouhodobou výdrž díky nabíjejících baterií s kapacitou 500 mAh, což zaručuje minimální přestávky při práci. V případě, že Vás baterie zklamou, postačí připojit bezdrátovou myš na kabel Type-C a můžete pokračovat dále ve své práci.
  • Programovatelné tlačítka: Přizpůsobte si myš podle svých potřeb, o které se postará šest tlačítek i DPI 1600 pro rychlejší a efektivnější práci.
  • Ergonomický design: Tvar a polohování tlačítek jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí během dlouhého používání.

Získejte naší bezdrátovou myš s pokročilými funkcemi a odstraňte každodenní omezení při práci na počítači. Vylepšete svou pracovní stanici ještě dnes!

 

 

EAN: 8591194116414

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: