Pracovní svítilna WG - (ruční, multifunkční) (Černá)

Kód: 10332

Detailní popis produktu

Pořiďte si všestranného pomocníka v podobě multifunkční svítilny WG1. Pyšní se kvalitním zpracováním a je vybavena nejmodernější technologií COB, díky čemuž vám poskytne maximálně skvělé osvětlení nejen při náročné práci.

Kvalitní zpracování

Svítilna je vyrobena ze slitiny hliníku a ABS, což produktu propůjčuje lehkost a zároveň i velkou odolnost. Využívá nejmodernější COB technologie a LED diody jsou tak jasnější a spotřebovávají méně energie. Navíc disponuje čtyřmi světelnými módy od silnějšího a slabšího studeného bílého světla přes červené až po výstražné červené světlo. Svítilna je poháněna třemi tužkovými bateriemi AA, které nejsou součástí balení.

Všestranné využití

Kromě osvětlení nabízí tato multifunkční svítilna i hrot pro bezpečné rozbití například autoskla, implementovanou čepel pro rozříznutí lanka nebo bezpečnostních pásů v automobilu a taky výsuvnou anténu s magnetickým zakončením pro sběr drobných kovových předmětu ze země či z těžko dostupných míst.

Nebude vám překážet

Svítilnu je možné taktéž zavěsit pomocí háčku umístěného na horní straně nebo uchytit díky magnetickému povrchu na spodní straně a vy tak k práci můžete využít obě ruce a svítilna vám nebude nijak překážet.

EAN: 8591194110092

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: